Pagrindinis puslapis » Vonios interjeras

NAMŲ ERDVĖS

Gerbiame Jūsų privatumą ir puikiai suprantame reklaminių brukalų problemą, todėl pažadame ir įsipareigojame turimais elektroniais paštais nesidalinti su trečiaisiais asmenimis bei pateikti tik naudingą Jums informaciją!

RASKITE
PROFESIONALĄ

VONIOS INTERJERAS

Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
10
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
10
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
The May issue of @insideoutmag features our ensuite bathroom. Lovely pics by @simonwhitbreadphoto #moderndesignbathrooms
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
10
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
10
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
10
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
10
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00

Vonios kambario dizainas

Vonia – patalpa, kurioje praleidžiame santykinai nedaug laiko, tačiau jos dizainas ne mažiau svarbus, nei, pavyzdžiui, virtuvės, svetainės ar miegamojo.

Vonios interjeras ir jį planuojant pasirenkami sprendimai priklauso nuo patalpos dydžio, šeimos narių kiekio bei poreikių. Įrengiant vonią, reikėtų atsakyti į kelis esminius klausimus: ar vonios ir tualeto patalpa bus atskirai, ar kartu, ar vonioje bus laikoma daug daiktų ir prireiks didesnių baldų, ar pirmenybę teiksite minimalistiniam, neperkrautam vonios interjerui, ir pan. Vonios interjero planavimas prasideda būtent nuo idėjų ir norų išgryninimo. Vonios dizaino sprendimai vėlgi skiriasi priklausomai nuo patalpos dydžio. Interjero dizaineriai gali pasiūlyti naujų ir netikėtų sprendimų turintiems mažas vonias.

Daugiau pasirinkimo alternatyvų turėsite įrenginėdami didelę vonią – nereikės sukti galvos, kaip viską sutalpinti. Vonią remontuojant, teks prisitaikyti prie esamo patalpos dydžio ir suplanavimo. Mažoje vonioje reikės ieškoti sprendimų, optiškai didinančių erdvę – rinktis šviesių spalvų sienas, grindų dangą, pakabinamus baldus, pakabinti veidrodžių. Optiškai erdvę padidinti padės ir subalansuotas vonios kambario apšvietimas.Įrenginėjant vonios kambarį, susiduriama su įvairiais iššūkiais. Dažnai ieškantieji idėjų vonios kambariui svarsto, kas geriau – vonia ar dušas, kokius baldus, medžiagas rinktis patalpoje, kurioje tvyro drėgmė.

vonios_kambario_dizainas

Dermė su bendru namų stiliumi, dizainas – pagal specifinius niuansus

Vonios kambario interjeras turėtų atitikti ir bendrą namų stilių: pavyzdžiui, jei namuose vyrauja minimalistinis modernus interjeras, jį išlaikyti reikėtų ir įrenginėjant vonią. Kai šiandien prekių pasirinkimas – toks gausus, prie interjero kruopščiai reikėtų derinti visas detales – nuo vandens čiaupų ir vonios užuolaidų iki veidrodžių rėmų bei spintelių durelių.

Kas geriau – vonia ar dušas?

Vonia arba dušas – pagrindinis patalpos akcentas, po to rikiuojasi unitazas, praustuvas, skalbimo mašina ir džiovyklė, ir tik po to prie jų pritaikomi vonios kambario baldai. Pagrindiniai ir dažniausiai pasirenkami vonios baldai – spintelės po praustuvu, pakabinamos arba pastatomos spintelės, įvairių formų ir tipų vonios lentynos.

Anot interjero dizainerių, vonia – universalesnis pasirinkimas, nes ją galima naudoti ir kaip dušą. Idealiu atveju galima įsirengti ir vonią, ir dušą. Pasirinkimo alternatyvų sumažėja, jei patalpa – miniatiūrinė: tada belieka įrengti dušą, antraip netilps nei praustuvė, nei didesnių matmenų spintelė, nei juo labiau skalbimo mašina. Galima rinktis variantą „du viename“ - hibridą: dušą ir pusvonę kartu. Kas geriau – vonia ar dušas – tai ne vienintelis klausimas, kurį užduoda įsirenginėjantys vonios kambarį. Pavyzdžiui, pasirinkus dušą, dar reikės nuspręsti, ar rinktis dušo kabiną, ar tiesiai ant plytelių sumontuoti stiklinę pertvarą. Svarbu, kad vonios pertvara būtų ne tik stilinga, patvari, bet ir lengvai prižiūrima – ant jos nesimatytų kalkių likučių.

Prisiminkite, kad gerai suprojektuota vonia atitiks šiuolaikinio žmogaus poreikius, bus ne tik patogi, bet ir jauki bei saugi.

Ieškokite profesionalų pagalbos

Planuojant vonios kambario dizainą, reikėtų bendradarbiauti su interjero dizaineriu, santechniku,  elektriku, plytelių klojėju ir kitais specialistais. Jie padės įsirengti saugią, praktišką, šiuolaikišką vonią, parinks geriausius atstumus ir aukščius, padės išsirinkti aukščiausios kokybės įrangą bei baldus pagal biudžetą ir pageidavimus. Kvalifikuotų specialistų kontaktų rasite svetainėje Interjerofabrikas.lt.

Tiesa, prieš susitinkant su interjero dizaineriu, jau reikia maždaug žinoti, kokius reikalavimus keliate ir kokio vonios kambario norėtumėte. Rekomenduojame pavartyti interjero dizaino žurnalus bei pasidairyti užsienio tinklaraščiuose – žinosite naujausias tendencijas, bus lengviau apsispręsti, koks koloritas turėtų vyrauti vonioje, kokioms medžiagoms ir kokiam apšvietimui teiksite pirmenybę.

SUKURKITE VIRTUALŲ PROJEKTĄ
PROGRAMOS, PADĖSIANČIOS JUMS REALIZUOTI IDĖJAS

Kuriant namų interjerą, nepamainoma pagalba tampa vizualizacijos programos. Jos padeda išpildyti idėjas, o vaizduotėje esantys interjero vaizdiniai tampa realūs. Su vizualizacijos programomis galima ne tik atvaizduoti, tai ką norite turėti namų erdvėje, tačiau taip pat su jomis galima atrasti daromas klaidas. Galbūt turite šaunią idėją, tačiau ji nėra tinkama Jūsų turimai erdvei.

Žemiau pateikiame sąrašą programų, kurios padės namų interjero kūrime. Suprantame Jūsų laiko stoką, tačiau jei visgi nusprendėte įrengti namus patys, naudokitės Jums suteikiamomis galimybėmis ir palengvinimais. Programų sąrašas nėra baigtinis, todėl jei žinote labai patogią ir gerą programą - mielai lauksime Jūsų pasiūlymų.

Planner 5D

Tikriausiai tai vienas iš geriausiai išvystytų projektų. Lietuvių gaminys, suteikiantis galimybę kurti erdvinį namų (ir ne tik!) dizainą. Su programa lengva suplanuoti kambarius iki smulkiausių detalių (įskaitant laiptus, pertvaras bei langus). Vienas iš privalumų - naudotis programa galima nemokamai, taip pat naudotis jau sukurtais ruošiniais.
Mokama versija turi platesnį interjero detalių pasirinkimą. Įvertinę turimą kiekį detalių, savo kataloge, manome, jog kaina (šiai dienai) yra prieinama (30d. priėjimas - €9.99, 12mėn. - €19.99, neribotas priėjimas - €29.99)

Roomstyler

Nors internetinėje svetainėje rasite instrukcijas, kaip naudotis programa, ji mums pasirodė sudėtingesnė, lyginant su Planner 5d. Nepaisant laiko, kurį teks praleisti mokinantis kaip teisingai naudotis programa, galite sukurti įvairiaspalvius namų interjerus su gausybe detalių. Taip pat galima pasisemti įdėjų iš kitų sistemos naudotojų, sukurtų ineterjerų.
Norint gauti pilną funkcionalumą, reikia sukurti naują sistemos vartotoją. Galima dalyvauti ir rengiamuose konkursuose (žinoma, tam, kas turi laiko).

Išsirinkte gyvatuką - Terma Heat

Deja, tai tik vienas rankšluosčių džiovintuvų gamintojas, tačiau negalėjome nepasidalinti jo įgyvendintais sprendimais. Turėdamas itin platų modelių, spalvų ir dydžių pasirinkimą, gamintojas gali pasiūlyti ir vizualizacijos programėlę, kurioje ne tik galite apžiūrėti visas spalvas ir variantus, tačiau sumodeliuoti ir namų erdvės vaizdą su gyvatuku.

Ikea Planner įrankiai

Ar vartydami IKEA katalogą, pagalvojote, jog įdomu būtų pamatyti kaip dera vienas produktas su kitu? Žinoma, tai įmanoma su pačios Ikea sukurtu įrankiu.

Siauresnės galimybės bei skurdi naudotojo sąsaja, tačiau jei projektuojate ekonominį būsto variantą yra viena patraukli funkcija - galite sudėlioti produktus ir matyti bendrą pirkinių sumą. Deja, radome tik Jungtinių Amerikos valstijų rinkai skirtą funkciją. Tačiau preliminariai vistik galima paskaičiuoti Jūsų suprojektuoto būsto kainą.

Villeroy & Boch vonios kambario planuotojas

Vos keliais žingsniais galite pradėti savo svajonių vonios kambario planavimą! Itin lengvas naudojimas, gausybė produktų. Didesnis trūkumas - nedidelis pasirinkimas produktų, o tie produktai tik vieno gamintojo (žinoma!). Tačiau vistik tai puikus įrankis, norintiems ir turintiems bent šiek tiek laiko, išdėlioti pagrindinius vonios kambario elementus ir pažiūrėti ar išpildytos idėjos, vizualiai patraukliai atrodo.

villeroy_boch_planuotojas

Duravit vonios kambario planuotojas

Tai analogiškas sprendimas iš sekančio vonios įrangos gamintojo (milžino). Labai panašūs sprendimai bei itin lengvi žingsniai norint sukurti vonios interjerą. Vėlgi, produktai tik Duravit, tačiau iš gausybės jų gaminamos produkcijos galėsite atrasti sau patrauklius modelius. Sukūrus ką nors įspudingo, galėsite ieškoti alternatvyvių produktų, o galbūt susigundysite (kas žino...) įsigyti kokybišką vokišką santechniką iš Duravit.

SUSISIEKITE SU MUMIS

INFO@INTERJEROFABRIKAS.LT

 

REKLAMA

PLAČIAU...

 © 2018 visos teisės saugomos