Pagrindinis puslapis » Vonios interjeras

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Renkamės vonios plyteles

Kaip išsirinkti vonios plyteles, kurios nereikalauja daug priežiūros?   Nors iš esmės vonios plytelės yra pakankamai praktiškas sprendimas, siekiant sukurti patogią, daug dėmesio nereikalaujančią aplinką, vien jo priimti nepakanka. Tam, kad plytelės iš tiesų būtų...

Skaityti straipsnį...

Renkamės dušo sistemą

Greitos nuorodos Virštinkinė dušo sistema | Potinkinė dušo sistema | Dušo sistemos dalys | Populiarios dušo sistemos | Žingsniai renkantis dušo sistemą Viskas apie dušo sistemas   Kokią dušo sistemą pasirinkti? Natūralus ir dažnas klausimas...

Skaityti straipsnį...
Duso kabinos

Renkamės dušo kabiną

Jei vonios kambaryje ruošiatės įrengti dušo kabiną ar dušo pertvarą, reikia apmastyti keletą svarbių momentų ir išsirinkti iš gausybės gamintojų ir modelių. Nauja dušo kabina turi ne tik tikti Jūsų vonios kambario interjerui tačiau ir...

Skaityti straipsnį...

Potinkiniai rėmai. Ką verta žinoti prieš pasirenkant?

Kas yra potinkinės sistemos ir kodėl Jums jų reikia?   Potinkinės sistemos – tai profilių, montuojamų į sieną kartu su santechniniais mazgais junginys. Tokios sistemos gali būti naudojamos pakabinamam klozetui, bide, dušo drenažo įrengimui bei...

Skaityti straipsnį...

Vonios – kokią pasirinkti 2018-2019 metais?

Geriausia vonia – kaip tokią išsirinkti?   Nuo ko pradėti? Vonių tipai + palyginimo lentelė Kokią vonią pasirinkti turint nustatytą n€ biudžetą..? Trumpi patarimai Šiandien vonių pasiūla Jums – begalinė. Nors užėjus į saloną, ar...

Skaityti straipsnį...

Vonios interjero prognozės 2019 metams

Kaip atrodys 2019 metų vonios kambarys? Pagauti mados ritmą – sunku. Tai vargina ir dažnai įneša painiavos į ir taip sudėtingus namo įrengimo procesus… Tai kas vieną dieną madinga ir inovatyvu, staiga gali virsti praeitimi,...

Skaityti straipsnį...

Mažo vonios kambario interjeras

Idėjos mažam vonios kambariui Turite mažą vonios kambarį? Nebijokite, tai ne tik Jūsų galvos skausmas, kaip įsirengti mažos erdvės interjerą. Pastebime, jog nepaisant gausybės statomų nuosavų, gyvenamųjų namų, poreikis įsirengti kompaktišką vonios kambarį išlieka nekintantis....

Skaityti straipsnį...

NAMŲ ERDVĖS

GAUKITE NAUJIENAS PIRMIEJI

Gerbiame Jūsų privatumą ir puikiai suprantame reklaminių brukalų problemą, todėl pažadame ir įsipareigojame turimais elektroniais paštais nesidalinti su trečiaisiais asmenimis bei pateikti tik naudingą Jums informaciją!

Turite įgyvendintą projektą, kuriuo didžiuojatės? Pasidalinkite rezultatais bei įspūdžiais!

Siekiame pateikti kuo įvairesnės medžiagos, jog kiekvienas iš Jūsų atrastų viską, ko gali prireikti kuriant savo nuosavus namus, todėl labai laukiame visų Jūsų įgyvendintų projektų nuotraukų, aprašymų bei pastebėjimų. Galbūt sulauksite patarimų, nuomonių ir pripažinimo. Skatinsime prie projekto prisijungti ir profesionalus, jog sulauktumėte dar naudingesnių pavyzdžių!

RASKITE
PROFESIONALĄ

MŪSŲ PINTEREST LOBYNAS

The May issue of @insideoutmag features our ensuite bathroom. Lovely pics by @simonwhitbreadphoto #moderndesignbathrooms
00
00
10
00
00
00
10
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00

SUKURKITE VIRTUALŲ PROJEKTĄ
PROGRAMOS, PADĖSIANČIOS JUMS REALIZUOTI IDĖJAS

Kuriant namų interjerą, nepamainoma pagalba tampa vizualizacijos programos. Jos padeda išpildyti idėjas, o vaizduotėje esantys interjero vaizdiniai tampa realūs. Su vizualizacijos programomis galima ne tik atvaizduoti, tai ką norite turėti namų erdvėje, tačiau taip pat su jomis galima atrasti daromas klaidas. Galbūt turite šaunią idėją, tačiau ji nėra tinkama Jūsų turimai erdvei.

Žemiau pateikiame sąrašą programų, kurios padės namų interjero kūrime. Suprantame Jūsų laiko stoką, tačiau jei visgi nusprendėte įrengti namus patys, naudokitės Jums suteikiamomis galimybėmis ir palengvinimais. Programų sąrašas nėra baigtinis, todėl jei žinote labai patogią ir gerą programą - mielai lauksime Jūsų pasiūlymų.

Planner 5D

Tikriausiai tai vienas iš geriausiai išvystytų projektų. Lietuvių gaminys, suteikiantis galimybę kurti erdvinį namų (ir ne tik!) dizainą. Su programa lengva suplanuoti kambarius iki smulkiausių detalių (įskaitant laiptus, pertvaras bei langus). Vienas iš privalumų - naudotis programa galima nemokamai, taip pat naudotis jau sukurtais ruošiniais.
Mokama versija turi platesnį interjero detalių pasirinkimą. Įvertinę turimą kiekį detalių, savo kataloge, manome, jog kaina (šiai dienai) yra prieinama (30d. priėjimas - €9.99, 12mėn. - €19.99, neribotas priėjimas - €29.99)

Roomstyler

Nors internetinėje svetainėje rasite instrukcijas, kaip naudotis programa, ji mums pasirodė sudėtingesnė, lyginant su Planner 5d. Nepaisant laiko, kurį teks praleisti mokinantis kaip teisingai naudotis programa, galite sukurti įvairiaspalvius namų interjerus su gausybe detalių. Taip pat galima pasisemti įdėjų iš kitų sistemos naudotojų, sukurtų ineterjerų.
Norint gauti pilną funkcionalumą, reikia sukurti naują sistemos vartotoją. Galima dalyvauti ir rengiamuose konkursuose (žinoma, tam, kas turi laiko).

Išsirinkte gyvatuką - Terma Heat

Deje, tai tik vienas rankšluosčių džiovintuvų gamintojas, tačiau negalėjome nepasidalinti jo įgyvendintais sprendimais. Turėdamas itin platų modelių, spalvų ir dydžių pasirinkimą, gamintojas gali pasiūlyti ir vizualizacijos programėlę, kurioje ne tik galite apžiūrėti visas spalvas ir variantus, tačiau sumodeliuoti ir namų erdvės vaizdą su gyvatuku.

Ikea Planner įrankiai

Ar vartydami IKEA katalogą, pagalvojote, jog įdomu būtų pamatyti kaip dera vienas produktas su kitu? Žinoma, tai įmanoma su pačios Ikea sukurtu įrankiu.

Siauresnės galimybės bei skurdi naudotojo sąsaja, tačiau jei projektuojate ekonominį būsto variantą yra viena patraukli funkcija - galite sudėlioti produktus ir matyti bendrą pirkinių sumą. Deja, radome tik Jungtinių Amerikos valstijų rinkai skirtą funkciją. Tačiau preliminariai vistik galima paskaičiuoti Jūsų suprojektuoto būsto kainą.

Villeroy & Boch vonios kambario planuotojas

Vos keliais žingsniais galite pradėti savo svajonių vonios kambario planavimą! Itin lengvas naudojimas, gausybė produktų. Didesnis trūkumas - nedidelis pasirinkimas produktų, o tie produktai tik vieno gamintojo (žinoma!). Tačiau vistik tai puikus įrankis, norintiems ir turintiems bent šiek tiek laiko, išdėlioti pagrindinius vonios kambario elementus ir pažiūrėti ar išpildytos idėjos, vizualiai patraukliai atrodo.

villeroy_boch_planuotojas

Duravit vonios kambario planuotojas

Tai analogiškas sprendimas iš sekančio vonios įrangos gamintojo (milžino). Labai panašūs sprendimai bei itin lengvi žingsniai norint sukurti vonios interjerą. Vėlgi, produktai tik Duravit, tačiau iš gausybės jų gaminamos produkcijos galėsite atrasti sau patrauklius modelius. Sukūrus ką nors įspudingo, galėsite ieškoti alternatvyvių produktų, o galbūt susigundysite (kas žino...) įsigyti kokybišką vokišką santechniką iš Duravit.

Vonios kambarys 

Vis garsiau kalbama, jog tai vienas iš pagrindinių erdvių namuose, tačiau sutiksite, jog kievienas iš mūsų turime savą nuomonę ir prioritetus. Kaip bebūtų, vonios kambarys tampa oaze, kurioje ne tik pradedame ir baigiame dieną. Keičiantis gyvenimo ritmui, tai atsipalaidavimo ir atgaivos vieta. Ne veltui pastebima, jog šiai erdvei skiriama vis daugiau namų ploto (žinoma, tai tinka ne visiems, dėl mūsų turimų senos statybos butų). Kuriant šią erdvę patiems, o galbūt ir su pagalba, kyla daug klausimų, norisi pažvelgti į šių dienų tendencijas ir naujoves... O kur dar techniniai klausimai, susiję su įrengimu ar produktais.

SUSISIEKITE SU MUMIS

INFO@INTERJEROFABRIKAS.LT

 

REKLAMA

PLAČIAU...

 © 2018 visos teisės saugomos