Pagrindinis puslapis » Vonios interjeras

Vonios kambarys 

Kalbama, jog tai viena iš pagrindinių erdvių namuose, tačiau sutiksite, jog kievienas iš mūsų turime savą nuomonę ir prioritetus. Kaip bebūtų, vonios kambarys tampa oaze, kurioje ne tik pradedame ir baigiame dieną. Keičiantis gyvenimo ritmui, tai atsipalaidavimo ir atgaivos vieta. Ne veltui pastebima, jog šiai erdvei skiriama vis daugiau namų ploto (žinoma, tai tinka ne visiems, dėl mūsų turimų senos statybos butų). Kuriant šią erdvę patiems, o galbūt ir su pagalba, kyla daug klausimų, norisi pažvelgti į šių dienų tendencijas ir naujoves... O kur dar techniniai klausimai, susiję su įrengimu ar produktais. 

realistic-retro-bathtub-icon-vector-8892565

PATARIMAI, ĮŽVALGOS IR PATIRTYS

RASKITE
PROFESIONALĄ

 ĮKVĖPIMO VERTOS VONIOS INTERJERO NUOTRAUKOS

TOL'KO / "LATTE FLAT" in Smolensky Deluxe on Behance
by TOL'KO interiors
00
00
COCOON marble bathroom design inspiration | high end stainless steel bathroom taps | modern design products for bathroom and kitchen byCOCOON.com | freestanding bathtubs and modern basins | renovations | villa design | hotel design | Dutch Designer Brand COCOON #moderndesignbathrooms
00
Amazing Ideas: Contemporary Dining Subway Tiles contemporary office lounge.Contemporary Wood Floating Shelves contemporary style homes.Contemporary Hotel Simple..
00
lichte, modern toilet
00
Дизайн проект "Оскар" 90 м2
by Lada Kamyshanska
00
Дизайн проект "Оскар" 90 м2
by Lada Kamyshanska
00
10
Puikiai išnaudota maža erdvė vonios kambaryje! #mazosvoniosinterjeras
10
Itin mažoje erdvėje sutalpinta dušo kabina, prie sienos statomas klozetas ir net spintelė. Nors atrodo, jog patalpa šiek tiek apstatyta.. #kampinedusokabina #klozetasbebakelio
520
Pieno spalvos tonai vonios kambaryje. #jaukivonia
00
Kompaktiškai įrengta nedidelė vonios kambario erdvė. Didelio ploto veidrodis bei gausus apšvietimas tikrai suteikia erdvės bei jaukumo. Didelio biudžeto nereikalaujantis sprendimas, o rezultatas nenuviliantis! #praktiskasvonioskambarys
00
Mažame vonios kambaryje puikiai išnaudota erdvė - klozeto vandens nuleidimo bakelis paslėptas po tinku, skalbimo mašina patalpinta po stalviršiu. Atkreipiame dėmesį, jog net šis buities prietaisas gali būti pritaikytas spalviškai. #tamsusvonioskambarys #juodaskalbykle #pastatomasklozetas #mazavonioserdve
00

GAUKITE NAUJIENAS PIRMIEJI

Gerbiame Jūsų privatumą ir puikiai suprantame reklaminių brukalų problemą, todėl pažadame ir įsipareigojame turimais elektroniais paštais nesidalinti su trečiaisiais asmenimis bei pateikti tik naudingą Jums informaciją!

  • Interjero tendencijos
  • Būsimų renginių informacija
  • Buvusių renginių apžvalgos
  • Patarimai,interjerų apžvalgos

Turite įgyvendintą projektą, kuriuo didžiuojatės?
Pasidalinkite rezultatais bei įspūdžiais!

Siekiame pateikti kuo įvairesnės medžiagos, jog kiekvienas iš Jūsų atrastų viską, ko gali prireikti kuriant savo nuosavus namus, todėl labai laukiame visų Jūsų įgyvendintų projektų nuotraukų, aprašymų bei pastebėjimų. Galbūt sulauksite patarimų, nuomonių ir pripažinimo.

SUKURKITE VIRTUALŲ PROJEKTĄ-
PROGRAMOS, PADĖSIANČIOS JUMS REALIZUOTI IDĖJAS

Kuriant namų interjerą, nepamainoma pagalba tampa vizualizacijos programos. Jos padeda išpildyti idėjas, o vaizduotėje esantys interjero vaizdiniai tampa realūs. Su vizualizacijos programomis galima ne tik atvaizduoti, tai ką norite turėti namų erdvėje, tačiau taip pat su jomis galima atrasti daromas klaidas. Galbūt turite šaunią idėją, tačiau ji nėra tinkama Jūsų turimai erdvei.

Žemiau pateikiame sąrašą programų, kurios padės namų interjero kūrime. Suprantame Jūsų laiko stoką, tačiau jei visgi nusprendėte įrengti namus patys, naudokitės Jums suteikiamomis galimybėmis ir palengvinimais.

Planner 5D

Tikriausiai tai vienas iš geriausiai išvystytų projektų. Lietuvių gaminys, suteikiantis galimybę kurti erdvinį namų (ir ne tik!) dizainą. Su programa lengva suplanuoti kambarius iki smulkiausių detalių (įskaitant laiptus, pertvaras bei langus). Vienas iš privalumų - naudotis programa galima nemokamai, taip pat naudotis jau sukurtais ruošiniais.
Mokama versija turi platesnį interjero detalių pasirinkimą. Įvertinę turimą kiekį detalių, savo kataloge, manome, jog kaina (šiai dienai) yra prieinama (30d. priėjimas - €9.99, 12mėn. - €19.99, neribotas priėjimas - €29.99).  Platesnė informacija svetainėje.

Roomstyler

Nors internetinėje svetainėje rasite instrukcijas, kaip naudotis programa, ji mums pasirodė sudėtingesnė, lyginant su Planner 5d. Nepaisant laiko, kurį teks praleisti mokinantis kaip teisingai naudotis programa, galite sukurti įvairiaspalvius namų interjerus su gausybe detalių. Taip pat galima pasisemti įdėjų iš kitų sistemos naudotojų, sukurtų ineterjerų.
Norint gauti pilną funkcionalumą, reikia sukurti naują sistemos vartotoją. Galima dalyvauti ir rengiamuose konkursuose (žinoma, tam, kas turi laiko).

Išsirinkte gyvatuką - Terma Heat

Deje, tai tik vienas rankšluosčių džiovintuvų gamintojas, tačiau negalėjome nepasidalinti jo įgyvendintais sprendimais. Turėdamas itin platų modelių, spalvų ir dydžių pasirinkimą, gamintojas gali pasiūlyti ir vizualizacijos programėlę, kurioje ne tik galite apžiūrėti visas spalvas ir variantus, tačiau sumodeliuoti ir namų erdvės vaizdą su gyvatuku.

Ikea Planner įrankiai

Ar vartydami IKEA katalogą, pagalvojote, jog įdomu būtų pamatyti kaip dera vienas produktas su kitu? Žinoma, tai įmanoma su pačios Ikea sukurtu įrankiu.

Siauresnės galimybės bei skurdi naudotojo sąsaja, tačiau jei projektuojate ekonominį būsto variantą yra viena patraukli funkcija - galite sudėlioti produktus ir matyti bendrą pirkinių sumą. Deja, radome tik Jungtinių Amerikos valstijų rinkai skirtą funkciją. Tačiau preliminariai vistik galima paskaičiuoti Jūsų suprojektuoto būsto kainą.

Villeroy & Boch vonios kambario planuotojas

Vos keliais žingsniais galite pradėti savo svajonių vonios kambario planavimą! Itin lengvas naudojimas, gausybė produktų. Didesnis trūkumas - nedidelis pasirinkimas produktų, o tie produktai tik vieno gamintojo (žinoma!). Tačiau vistik tai puikus įrankis, norintiems ir turintiems bent šiek tiek laiko, išdėlioti pagrindinius vonios kambario elementus ir pažiūrėti ar išpildytos idėjos, vizualiai patraukliai atrodo.

villeroy_boch_planuotojas

Duravit vonios kambario planuotojas

Tai analogiškas sprendimas iš sekančio vonios įrangos gamintojo (milžino). Labai panašūs sprendimai bei itin lengvi žingsniai norint sukurti vonios interjerą. Vėlgi, produktai tik Duravit, tačiau iš gausybės jų gaminamos produkcijos galėsite atrasti sau patrauklius modelius. Sukūrus ką nors įspudingo, galėsite ieškoti alternatvyvių produktų, o galbūt susigundysite (kas žino...) įsigyti kokybišką vokišką santechniką iš Duravit.

SUSISIEKITE SU MUMIS

INFO@INTERJEROFABRIKAS.LT

 

REKLAMA

PLAČIAU...

 © 2018 visos teisės saugomos