Pagrindinis puslapis » Virtuvės interjeras

Virtuvės interjeras 

Sakoma, jog virtuvė - namų širdis. Ir nesvarbu ar turite aistrą gaminimui, svajojate būti virtuvės šefu ar net neturite laiko maisto gamybai. Virtuvė būtina ir labai svarbi, todėl kuriant jos dizainą labai svarbu praktiškumas suderintas su estetika. Šioje erdvėje turite judėti laisvai, rasti viską ko reikia ir lengvai pasiekti. Kurdami šią erdvę susidursite su tokiais iššūkiais kaip ir kur pasirinkti virtuvinius baldus, plautuvę, buitinę techniką. Kokias medžiagas pasirinkti, jog būtų praktiška, gražu ir patvaru. Tikime, jog dalį Jūsų rūpesčių išspręsime žemiau esančiais patarimais, nuotraukomis ir specialistų straipsniais!

franke-kubus-kitchen-sinks-group-6232-gallery-goAi-default-H

PATARIMAI, ĮŽVALGOS IR PATIRTYS

RASKITE
PROFESIONALĄ

ĮKVĖPIMO VERTOS VIRTUVĖS INTERJERO NUOTRAUKOS

00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
00
1140280073 - Fregadero Franke Sirius Sid 620 Tectonite Titanium
00
Franke Sirius SID651BL 1.5 Bowl Black Tectonite Reversible Kitchen Sink & Waste
00
Kitchen sink Franke Sirius 611-780 ( franke Sirius sid 611-780 ). New. Color - sugar and black. Granite sink material tectonite 611-780. DOS
00
FRANKE Kitchen Sink - White Tectonite
00
кухонная мойка franke pebel pbg 091 оникс купить
00
MRG 651 Fragranite Onyx
00
MRG 651-A 114.0055.701
00
Franke Coffee Maris Mrg 651 Kitchen Sink
00
Franke 10125124 BE Linea 400/400 Kitchen Sink with a Single Bowl from Teka, Grey: Amazon.co.uk: DIY & Tools
00
Startimage
00

GAUKITE NAUJIENAS PIRMIEJI

Gerbiame Jūsų privatumą ir puikiai suprantame reklaminių brukalų problemą, todėl pažadame ir įsipareigojame turimais elektroniais paštais nesidalinti su trečiaisiais asmenimis bei pateikti tik naudingą Jums informaciją!

  • Interjero tendencijos
  • Būsimų renginių informacija
  • Buvusių renginių apžvalgos
  • Patarimai,interjerų apžvalgos

Turite įgyvendintą projektą, kuriuo didžiuojatės? Pasidalinkite rezultatais bei įspūdžiais!

Siekiame pateikti kuo įvairesnės medžiagos, jog kiekvienas iš Jūsų atrastų viską, ko gali prireikti kuriant savo nuosavus namus, todėl labai laukiame visų Jūsų įgyvendintų projektų nuotraukų, aprašymų bei pastebėjimų. Galbūt sulauksite patarimų, nuomonių ir pripažinimo. Skatinsime prie projekto prisijungti ir profesionalus, jog sulauktumėte dar naudingesnių pavyzdžių!

SUKURKITE VIRTUALŲ PROJEKTĄ
PROGRAMOS, PADĖSIANČIOS JUMS REALIZUOTI IDĖJAS

Kuriant namų interjerą, nepamainoma pagalba tampa vizualizacijos programos. Jos padeda išpildyti idėjas, o vaizduotėje esantys interjero vaizdiniai tampa realūs. Su vizualizacijos programomis galima ne tik atvaizduoti, tai ką norite turėti namų erdvėje, tačiau taip pat su jomis galima atrasti daromas klaidas. Galbūt turite šaunią idėją, tačiau ji nėra tinkama Jūsų turimai erdvei.

Žemiau pateikiame sąrašą programų, kurios padės namų interjero kūrime. Suprantame Jūsų laiko stoką, tačiau jei visgi nusprendėte įrengti namus patys, naudokitės Jums suteikiamomis galimybėmis ir palengvinimais. Programų sąrašas nėra baigtinis, todėl jei žinote labai patogią ir gerą programą - mielai lauksime Jūsų pasiūlymų.

Planner 5D

Tikriausiai tai vienas iš geriausiai išvystytų projektų. Lietuvių gaminys, suteikiantis galimybę kurti erdvinį namų (ir ne tik!) dizainą. Su programa lengva suplanuoti kambarius iki smulkiausių detalių (įskaitant laiptus, pertvaras bei langus). Vienas iš privalumų - naudotis programa galima nemokamai, taip pat naudotis jau sukurtais ruošiniais.
Mokama versija turi platesnį interjero detalių pasirinkimą. Įvertinę turimą kiekį detalių, savo kataloge, manome, jog kaina (šiai dienai) yra prieinama (30d. priėjimas - €9.99, 12mėn. - €19.99, neribotas priėjimas - €29.99)

Roomstyler

Nors internetinėje svetainėje rasite instrukcijas, kaip naudotis programa, ji mums pasirodė sudėtingesnė, lyginant su Planner 5d. Nepaisant laiko, kurį teks praleisti mokinantis kaip teisingai naudotis programa, galite sukurti įvairiaspalvius namų interjerus su gausybe detalių. Taip pat galima pasisemti įdėjų iš kitų sistemos naudotojų, sukurtų ineterjerų.
Norint gauti pilną funkcionalumą, reikia sukurti naują sistemos vartotoją. Galima dalyvauti ir rengiamuose konkursuose (žinoma, tam, kas turi laiko).

Ikea Planner įrankiai

Ar vartydami IKEA katalogą, pagalvojote, jog įdomu būtų pamatyti kaip dera vienas produktas su kitu? Žinoma, tai įmanoma su pačios Ikea sukurtu įrankiu.

Siauresnės galimybės bei skurdi naudotojo sąsaja, tačiau jei projektuojate ekonominį būsto variantą yra viena patraukli funkcija - galite sudėlioti produktus ir matyti bendrą pirkinių sumą. Deja, radome tik Jungtinių Amerikos valstijų rinkai skirtą funkciją. Tačiau preliminariai vistik galima paskaičiuoti Jūsų suprojektuoto būsto kainą.

SUSISIEKITE SU MUMIS

INFO@INTERJEROFABRIKAS.LT

 

REKLAMA

PLAČIAU...

 © 2018 visos teisės saugomos