Pagrindinis puslapis » Virtuvės interjeras

NAMŲ ERDVĖS

GAUKITE NAUJIENAS PIRMIEJI

Gerbiame Jūsų privatumą ir puikiai suprantame reklaminių brukalų problemą, todėl pažadame ir įsipareigojame turimais elektroniais paštais nesidalinti su trečiaisiais asmenimis bei pateikti tik naudingą Jums informaciją!

RASKITE
PROFESIONALĄ

Virtuvės interjeras

Viena sudėtingiausių užduočių, laukiančių naujakurių arba atliekančiųjų remontą – tinkamai suprojektuoti virtuvės interjerą. Juk virtuvėje ne tik ruošiamas maistas – dažnai joje susiburia šeimos nariai, draugai. Tuo pačiu reikia pagalvoti, kur patogiausia įrengti plautuvę, viryklę, kokio tipo buitinę techniką rinktis ir pan.

Dažnai įgyvendinti genialius sumanymus trukdo patalpos dydis, tad teka gerai pasukti galvą, kaip viską sutalpinti. Todėl jei norite turėti išties funkcionalią ir šiuolaikišką virtuvę, vadovaukitės ne tik Interjerofabrikas.lt tinklaraštyje pateikiamais patarimais, bet rinkitės ir profesionalių meistrų bei interjero dizainerių konsultacijas ir pagalbą.

Projektuojant virtuvę, reikėtų apgalvoti visų namų gyventojų poreikius. Jei šeimininkai dažnai gamina ir pietauja namuose, prireiks didesnių, ilgesnių stalviršių ar atskiros virtuvės salelės, valgomojo baldų. Jei virtuvėje praleidžiate mažai laiko, galbūt užteks nedidelio aukšto stalo su baro kėdėmis?

Virtuvės baldai

Šiandien, kai virtuvės baldų pasirinkimas – toks didelis, lengva pasiklysti tarp dizaino stilių, medžiagų ar pagalbinių detalių gausos. Egzistuoja ne tik klasikinis, modernus ar kaimo stiliai, bet ir jų samplaikos, variacijos, o kur dar madingieji skandinaviškas ar retro stiliai. Tad interjero dizaineris padės išlaikyti stiliaus vienovę visuose namuose, rasti interjero idilės nesugriausiančius sprendimus ir įrengti virtuvę pagal visus ergonomikos principus. Interjero dizaineriai pasiūlys naujų, netikėtų idėjų. Pavyzdžiui, dažnai dėl prastos estetikos norima atsisakyti gartraukio, tačiau galima rinktis po spintele montuojamą arba ištraukiamą gartraukį, kuris yra itin kompaktiškas ir beveik nepastebimas. Dizainerių tikslas – pritaikyti idėjas jūsų interjere. Tuo tarpu santechnikai, apšvietimo, virtuvės apdailos meistrai ir baldų gamintojai užtikrins saugumą, patogumą bei ilgaamžiškumą. 

Šiuolaikinė virtuvė – tai viena konstrukcija su paslėpta integruojama įranga. Būtent įmontuojama buitinė technika padės sukurti vientisą interjerą, o pavieniai prietaisai neiškris iš bendro konteksto. Renkantis virtuvines spinteles, rekomenduojama išnaudoti visą lubų aukštį: viršutinėse spintelių lentynose patogu laikyti rečiau naudojamus virtuvės reikmenis, o ir patalpa atrodys aukštesnė negu yra.

virtuve

Virtuvės interjeras: tinkamos spalvos ir dekoro elementai

Dažnai žmonėms sunku apsispręsti, kokios spalvos virtuvės baldus pasirinkti. Bene universaliausias pasirinkimas, ypač mažai virtuvei – iš šviesių plokščių pagaminti virtuvės baldai. Jie suteikia erdvumo, lengvumo. Galima derinti dvejopą variantą: rinktis tamsesnės spalvos apatines ir šviesesnes viršutines virtuvės spinteles.

Virtuvės interjerą pagyvins gyvi augalai – kad ir paprasčiausios prieskoninės žolelės. Virtuvėje ir valgomojo zonose visada pasiteisinantys sprendimai – įdomesnių formų šviestuvai virš virtuvinės salelės ar valgomojo stalo, įmantresnių formų kėdės, lentynėlės prieskonių indeliams laikyti, spalvingesnė tekstilė ir kt.

Virtuvės apšvietimas

Virtuvės apšvietimas itin svarbus, nes šviesa turi padėti dirbti kasdienius darbus, o ne atvirkščiai – trukdyti dėl per mažo intensyvumo arba akinti. Virtuvėje labiausiai tiks neutralaus tono gelsva arba balta šviesa, neiškraipanti spalvų. Projektuojant virtuvę labai svarbu neuždengti langų, kad į patalpą patektų ir natūralios šviesos.

MŪSŲ PINTEREST LOBYNAS

Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
10
Pinterest Photo
10
Pinterest Photo
10
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
10
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
Puiki idėja laikykiti savo prieskonių stiklainius stalčiuje su pakilimais, kad galėtumėte juos matyti iš karto. #VirtuvesIdejos
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00

SUKURKITE VIRTUALŲ PROJEKTĄ
PROGRAMOS, PADĖSIANČIOS JUMS REALIZUOTI IDĖJAS

Kuriant namų interjerą, nepamainoma pagalba tampa vizualizacijos programos. Jos padeda išpildyti idėjas, o vaizduotėje esantys interjero vaizdiniai tampa realūs. Su vizualizacijos programomis galima ne tik atvaizduoti, tai ką norite turėti namų erdvėje, tačiau taip pat su jomis galima atrasti daromas klaidas. Galbūt turite šaunią idėją, tačiau ji nėra tinkama Jūsų turimai erdvei.

Žemiau pateikiame sąrašą programų, kurios padės namų interjero kūrime. Suprantame Jūsų laiko stoką, tačiau jei visgi nusprendėte įrengti namus patys, naudokitės Jums suteikiamomis galimybėmis ir palengvinimais. Programų sąrašas nėra baigtinis, todėl jei žinote labai patogią ir gerą programą - mielai lauksime Jūsų pasiūlymų.

Planner 5D

Tikriausiai tai vienas iš geriausiai išvystytų projektų. Lietuvių gaminys, suteikiantis galimybę kurti erdvinį namų (ir ne tik!) dizainą. Su programa lengva suplanuoti kambarius iki smulkiausių detalių (įskaitant laiptus, pertvaras bei langus). Vienas iš privalumų - naudotis programa galima nemokamai, taip pat naudotis jau sukurtais ruošiniais.
Mokama versija turi platesnį interjero detalių pasirinkimą. Įvertinę turimą kiekį detalių, savo kataloge, manome, jog kaina (šiai dienai) yra prieinama (30d. priėjimas - €9.99, 12mėn. - €19.99, neribotas priėjimas - €29.99)

Roomstyler

Nors internetinėje svetainėje rasite instrukcijas, kaip naudotis programa, ji mums pasirodė sudėtingesnė, lyginant su Planner 5d. Nepaisant laiko, kurį teks praleisti mokinantis kaip teisingai naudotis programa, galite sukurti įvairiaspalvius namų interjerus su gausybe detalių. Taip pat galima pasisemti įdėjų iš kitų sistemos naudotojų, sukurtų ineterjerų.
Norint gauti pilną funkcionalumą, reikia sukurti naują sistemos vartotoją. Galima dalyvauti ir rengiamuose konkursuose (žinoma, tam, kas turi laiko).

Išsirinkte gyvatuką - Terma Heat

Deje, tai tik vienas rankšluosčių džiovintuvų gamintojas, tačiau negalėjome nepasidalinti jo įgyvendintais sprendimais. Turėdamas itin platų modelių, spalvų ir dydžių pasirinkimą, gamintojas gali pasiūlyti ir vizualizacijos programėlę, kurioje ne tik galite apžiūrėti visas spalvas ir variantus, tačiau sumodeliuoti ir namų erdvės vaizdą su gyvatuku.

Ikea Planner įrankiai

Ar vartydami IKEA katalogą, pagalvojote, jog įdomu būtų pamatyti kaip dera vienas produktas su kitu? Žinoma, tai įmanoma su pačios Ikea sukurtu įrankiu.

Siauresnės galimybės bei skurdi naudotojo sąsaja, tačiau jei projektuojate ekonominį būsto variantą yra viena patraukli funkcija - galite sudėlioti produktus ir matyti bendrą pirkinių sumą. Deja, radome tik Jungtinių Amerikos valstijų rinkai skirtą funkciją. Tačiau preliminariai vistik galima paskaičiuoti Jūsų suprojektuoto būsto kainą.

Villeroy & Boch vonios kambario planuotojas

Vos keliais žingsniais galite pradėti savo svajonių vonios kambario planavimą! Itin lengvas naudojimas, gausybė produktų. Didesnis trūkumas - nedidelis pasirinkimas produktų, o tie produktai tik vieno gamintojo (žinoma!). Tačiau vistik tai puikus įrankis, norintiems ir turintiems bent šiek tiek laiko, išdėlioti pagrindinius vonios kambario elementus ir pažiūrėti ar išpildytos idėjos, vizualiai patraukliai atrodo.

villeroy_boch_planuotojas

Duravit vonios kambario planuotojas

Tai analogiškas sprendimas iš sekančio vonios įrangos gamintojo (milžino). Labai panašūs sprendimai bei itin lengvi žingsniai norint sukurti vonios interjerą. Vėlgi, produktai tik Duravit, tačiau iš gausybės jų gaminamos produkcijos galėsite atrasti sau patrauklius modelius. Sukūrus ką nors įspudingo, galėsite ieškoti alternatvyvių produktų, o galbūt susigundysite (kas žino...) įsigyti kokybišką vokišką santechniką iš Duravit.

SUSISIEKITE SU MUMIS

INFO@INTERJEROFABRIKAS.LT

 

REKLAMA

PLAČIAU...

 © 2018 visos teisės saugomos