Prenumeruokite mus!
Patarimai, Naujienos, Idėjos, Partnerių pasiūlymai, Parodų informacija!

IDĖJOS IŠ PINTEREST

Daugiau nuotraukų - @ifabrikas

Pinterest Photo
СТУДИЯ ДИЗАЙНА "ДД" #designdd (interiors_dd) • Instagram Posts, Videos & Stories on picoji.com • Тот случай когда нужно было уместить все в маленькой однушке! Кухня,гостиная, гардероб,коридор, спальня, детская, санузел (как всегда не влез в пост😁) И все это на 49 кв.м. Листайте друзья и оценивайте➡️➡️ | #picoji
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
20
Pinterest Photo
Kitchen - Linens
00
Pinterest Photo
7 Beaming Simple Ideas: Industrial Bar Piercing industrial lighting lightbulbs.Industrial Interior Corrugated Metal industrial rustic white.Industrial Interior Corrugated Metal..
00
Pinterest Photo
245 Gostos, 13 Comentários - Armac Martin (@armacmartin) no Instagram: "Isn’t this just the coolest cooker hood, set on a gorgeous marble splash back?! . This modern…"
00
Pinterest Photo
Kitchen range hood handcrafted from genuine USA brass. This hood is lacquered in natural finish. #rangehood
00
Pinterest Photo
Home Decoration Online Shopping #ItemsForHomeDecoration
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
Love the different color cabinets and use of marble.
00
Pinterest Photo
These Are Some of the Best, Boldest Uses of Black | Almost exclusively featuring a black and white color palette (with maybe a few wood tones), it's a gorgeous example of how to do a lot with a little. It's also FULL of bold ways to use the color black.
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
Two Apartments With Sleek Grayscale Interiors
00

Viena sudėtingiausių užduočių, laukiančių naujakurių arba atliekančiųjų remontą – tinkamai suprojektuoti virtuvės interjerą. Juk virtuvėje ne tik ruošiamas maistas – dažnai joje susiburia šeimos nariai, draugai. Tuo pačiu reikia pagalvoti, kur patogiausia įrengti plautuvę, viryklę, kokio tipo buitinę techniką rinktis..

Dažnai įgyvendinti genialius sumanymus trukdo patalpos dydis, tad teka gerai pasukti galvą, kaip viską sutalpinti. Todėl jei norite turėti išties funkcionalią ir šiuolaikišką virtuvę, vadovaukitės ne tik Interjerofabrikas.lt tinklaraštyje pateikiamais patarimais, bet rinkitės ir profesionalių meistrų bei interjero dizainerių konsultacijas ir pagalbą.

Projektuojant virtuvę, reikėtų apgalvoti visų namų gyventojų poreikius. Jei šeimininkai dažnai gamina ir pietauja namuose, prireiks didesnių, ilgesnių stalviršių ar atskiros virtuvės salelės, valgomojo baldų. Jei virtuvėje praleidžiate mažai laiko, galbūt užteks nedidelio aukšto stalo su baro kėdėmis?

Virtuvės baldai

Šiandien, kai virtuvės baldų pasirinkimas – toks didelis, lengva pasiklysti tarp dizaino stilių, medžiagų ar pagalbinių detalių gausos. Egzistuoja ne tik klasikinis, modernus ar kaimo stiliai, bet ir jų samplaikos, variacijos, o kur dar madingieji skandinaviškas ar retro stiliai. Tad interjero dizaineris padės išlaikyti stiliaus vienovę visuose namuose, rasti interjero idilės nesugriausiančius sprendimus ir įrengti virtuvę pagal visus ergonomikos principus. Interjero dizaineriai pasiūlys naujų, netikėtų idėjų. Pavyzdžiui, dažnai dėl prastos estetikos norima atsisakyti gartraukio, tačiau galima rinktis po spintele montuojamą arba ištraukiamą gartraukį, kuris yra itin kompaktiškas ir beveik nepastebimas. Dizainerių tikslas – pritaikyti idėjas jūsų interjere. Tuo tarpu santechnikai, apšvietimo, virtuvės apdailos meistrai ir baldų gamintojai užtikrins saugumą, patogumą bei ilgaamžiškumą. 

Šiuolaikinė virtuvė – tai viena konstrukcija su paslėpta integruojama įranga. Būtent įmontuojama buitinė technika padės sukurti vientisą interjerą, o pavieniai prietaisai neiškris iš bendro konteksto. Renkantis virtuvines spinteles, rekomenduojama išnaudoti visą lubų aukštį: viršutinėse spintelių lentynose patogu laikyti rečiau naudojamus virtuvės reikmenis, o ir patalpa atrodys aukštesnė negu yra.

Virtuvės interjeras: tinkamos spalvos ir dekoro elementai

Dažnai žmonėms sunku apsispręsti, kokios spalvos virtuvės baldus pasirinkti. Bene universaliausias pasirinkimas, ypač mažai virtuvei – iš šviesių plokščių pagaminti virtuvės baldai. Jie suteikia erdvumo, lengvumo. Galima derinti dvejopą variantą: rinktis tamsesnės spalvos apatines ir šviesesnes viršutines virtuvės spinteles.

Virtuvės interjerą pagyvins gyvi augalai – kad ir paprasčiausios prieskoninės žolelės. Virtuvėje ir valgomojo zonose visada pasiteisinantys sprendimai – įdomesnių formų šviestuvai virš virtuvinės salelės ar valgomojo stalo, įmantresnių formų kėdės, lentynėlės prieskonių indeliams laikyti, spalvingesnė tekstilė ir kt.

Virtuvės apšvietimas

Virtuvės apšvietimas itin svarbus, nes šviesa turi padėti dirbti kasdienius darbus, o ne atvirkščiai – trukdyti dėl per mažo intensyvumo arba akinti. Virtuvėje labiausiai tiks neutralaus tono gelsva arba balta šviesa, neiškraipanti spalvų. Projektuojant virtuvę labai svarbu neuždengti langų, kad į patalpą patektų ir natūralios šviesos.

REKVIZITAI
Indrė Liktoravičienė
Ind. Veiklos nr. 945711
+370 646 53924
info@interjerofabrikas.lt

 

REKLAMA

Sužinoti plačiau

 

SEKITE MUS