Renkamės vonios plyteles

Facebook
Pinterest
Pinterest
Instagram

Kaip išsirinkti vonios plyteles, kurios nereikalauja daug priežiūros?

 

Nors iš esmės vonios plytelės yra pakankamai praktiškas sprendimas, siekiant sukurti patogią, daug dėmesio nereikalaujančią aplinką, vien jo priimti nepakanka. Tam, kad plytelės iš tiesų būtų lengvai prižiūrimos, reikia apgalvoti kur kas daugiau niuansų – jei vadovausitės šiais patarimais, nesunkiai susidorosite su tokia užduotimi.

Šaltinis: Apdailosnamai.lt

Rinkitės didesnio formato plyteles

 

Šaltinis: Apdailosnamai.lt

Svarbu įsiminti paprastą taisyklę: kuo didesnės bus plytelės, tuo mažiau laiko jų priežiūrai teks skirti. Jei kyla klausimas kodėl, paaiškiname – taip kur kas mažiau sugaišite valydami jų tarpus. Logiška, jog jie turėtų būti kaip įmanoma mažesni, tačiau jei plytelės voniai bus pakankamai didelės, skirtumus ir taip pavyks pajausti.

Pradėję ieškoti, koks plytelių dydis yra optimaliausias, surasite ne vieną skaičių ir patarimą, tačiau nereikėtų jais aklai vadovautis – tinkami išmatavimai priklauso nuo Jūsų vonios kambario dydžio. Jei mažame kambaryje bandysite pritaikyti pačias didžiausias atrastas plyteles, klijuojant jas, neišvengsite dažnų pjaustymų, o tai nepridės nei estetikos, nei praktiškumo.

Pirmenybę teikite margiems raštams

 

Seniai žinomas faktas, kad ant margo paviršiaus sunkiau pastebėti susikaupusius nešvarumus – turėtumėte jį prisiminti tuomet, kai rinksitės naujas vonios plyteles sienoms ar grindims. Žinoma, priežiūra joms bet kokiu atveju bus reikalinga, tačiau pats vonios kambarys atrodys kur kas tvarkingesnis ir švaresnis.

Klystate, jei manote, kad margos plytelės visuomet yra iššaukiančios ir ryškios. Taip, tarp šių apdailos medžiagų surasite ne vieną kambario akcentu tapsiantį variantą, tačiau lygiai taip pat pastebėsite ir visiškai neutralių variantų, todėl pavyks išplėtoti bet kokį savo vonios interjero sumanymą.

Peržiūrėkite šviesesnių plytelių asortimentą

 

Tikriausiai jau esate pastebėję, kad ant tamsių paviršių nešvarumai kur kas lengviau pastebimi – tas pats galioja ir  kalbant apie vonios plyteles, o ypač – apie vienspalves. Jei visgi nuspręsite nenaudoti margų raštų, į šį aspektą atsižvelgti ypatingai svarbu, kadangi priešingu atveju galutinis rezultatas tikrai neprimins labai praktiško.

Bene mažiausiai priežiūros pareikalaus neutralūs atspalviai, kuriuos lengvai galėsite įtraukti į bet kokį puoselėjamą interjerą – tokių plytelių įvairovė šiais laikais tikrai pakankamai gausi, todėl su paieškomis tikrai neturėtumėte užtrukti.

Atsižvelkite į paviršių 

                 

Šaltinis: Apdailosnamai.lt

Blizgios ir matinės plytelės nuolat lyginamos tarpusavyje, tačiau kad ir kiek būtų diskutuojama, vienareikšmio lyderio šiuo atveju nėra – abi šių apdailos medžiagų rūšys turi tiek trūkumų, tiek ir privalumų. Ant blizgaus paviršiaus nuosėdos greičiau pastebimos, tačiau lygiai taip pat greičiau ir nuvalomos, tuo tarpu matinės plytelės nešvarumus maskuoja geriau, bet nusivalo truputį sunkiau.

Šis sprendimas turėtų priklausyti nuo Jūsų asmeninių įpročių: jei norite kuo rečiau prižiūrėti plyteles, Jums labiau patiks matinis paviršius, o jeigu nematote problemos retkarčiais perbraukti plytelių su šluoste, tiks ir blizgesni variantai.

Atkreipkite dėmesį į plytelių medžiagą

 

Klausimas, ar siekiant praktiškumo, reikia atsižvelgti į plytelių medžiagą, iškyla daugeliui, tačiau šis rodiklis tikrai nėra vienas esminių. Šiais laikais kone visos plytelės yra pakankamai lengvai nuvalomos – skiriasi tik tai, jog vienas ar kitas paviršius geriau paslepia purvo sankaupas. Tad šis aspektas svarbesnis tuomet, kai norima išsiaiškinti kitas plytelių ypatybes, tokias kaip tvarumas ar kokybė.

Venkite nelygių paviršių

 

Turėtumėte atkreipti dėmesį, jog grublėtus, nelygius paviršius nuvalyti yra kur kas sudėtingiau – tai ypač aktualu, jei Jus domina reljefinės, 3D plytelės. Žinoma, tai nereiškia, jog jų turėtumėte visiškai atsisakyti: ir tarp tokių apdailos medžiagų atrasite mažiau iškilių, o tuo pačiu ir lengviau prižiūrimų modelių. Be to, šios plytelės retai kada naudojamos kaip pagrindinė apdaila, tad jei jas naudosite tik nedideliam kambario plotui, vargu, ar plytelių priežiūrai teks skirti labai daug savo laiko.

Ypatingai kruopščiai įrenkite zonas, kuriose nešvarumai kaupiasi labiausiai

 

Lygios, šviesios, margos, matinės – taip turėtų atrodyti pačios praktiškiausios plytelės, tačiau nebūtų įdomu, jei visi rinktųsi būtent tokius variantus, ar ne? Būtent dėl šios priežasties šias taisykles siūlome pritaikyti tik „probleminėms“ vonios kambario erdvėms – tai vietos, kuriose dažniausiai kaupiasi nuosėdos ir nešvarumai, pavyzdžiui, praustuvo ar maudynių zonose. Visais kitais atvejais galima atsipalaiduoti ir paeksperimentuoti – tuomet vonios kambarys bus ne tik praktiškas, bet ir savitas bei jaukus!

Pritaikę šiuos patarimus plytelių pasirinkimo procese, nesunkiai atrasite visus lūkesčius atitinkančius variantus. Būdų, kaip sukurti lengvai prižiūrimą vonios kambario aplinką, iš tiesų labai daug, todėl Jums beliks išsirinkti patį tinkamiausią!UAB „Apdailos namai“ tai specializuotas plytelių salonas, siūlantis sertifikuotą produkciją interjero bei eksterjero apdailai. Išskirtinis plytelių tiekėjas Lietuvoje tiek produkcijos savitumu, tiek jaunatvišku požiūriu į plytelių dizainą. Kvalifikuoti Apdailos namų specialistai suteiks Jums profesionalias, nemokamas interjero dizaino ir projektavimo paslaugas susijusias su mūsų produkcija bei užtikrins visapusišką paslaugos išpildymą ir kokybę. Esame įsitikine, jog galime pasiūlyti Jums aukščiausios klasės produktą už itin gerą kainą.

Facebook
Pinterest
Pinterest
Instagram

Jei radote bent mažą dalį Jums naudingos informacijos -  Pasidalinkite ir leiskite kokybiškam turiniui sklisti. Ačiū!

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NAMŲ ERDVĖS

GAUKITE NAUJIENAS PIRMIEJI

Gerbiame Jūsų privatumą ir puikiai suprantame reklaminių brukalų problemą, todėl pažadame ir įsipareigojame turimais elektroniais paštais nesidalinti su trečiaisiais asmenimis bei pateikti tik naudingą Jums informaciją!

Turite įgyvendintą projektą, kuriuo didžiuojatės? Pasidalinkite rezultatais bei įspūdžiais!

Siekiame pateikti kuo įvairesnės medžiagos, jog kiekvienas iš Jūsų atrastų viską, ko gali prireikti kuriant savo nuosavus namus, todėl labai laukiame visų Jūsų įgyvendintų projektų nuotraukų, aprašymų bei pastebėjimų. Galbūt sulauksite patarimų, nuomonių ir pripažinimo. Skatinsime prie projekto prisijungti ir profesionalus, jog sulauktumėte dar naudingesnių pavyzdžių!

Pasidaryk pats. Prieskonių auginimas virtuvėje

balandžio 15, 2019

PRIESKONIAI VIRTUVĖS INTERJERE     Nuolat pavydžiai nužvelgiate ant kaimynų palangių išsirikiavusius prieskonių vazonėlius? Bet tokį žolelių „darželį“ galite turėti ir Jūs! Idėjai įgyvendinti reikia nedaug laiko ir piniginių sąnaudų. Negana to, visa nesvarbu, ar gyvenate daugiabutyje, ar individualiame name, nes toks prieskonių „darželis“ gali įsikurti bet kurioje virtuvėje! Sodinimui reikės… Prieskonių rikiuotė ant virtuvės […]

Apšvietimas virtuvėje: kaip jį tinkamai įrengti?

balandžio 9, 2019

Ar žinojote, kad netinkamas apšvietimas gali sugriauti net ir prabangiausio interjero idilę? Ypač jis svarbus virtuvėje – vienoje centrinių namų ašių, kur verda tikrų tikriausias gyvenimas. Tinkamai parinkti ir įrengti šviestuvai leis komfortiškai jaustis ir namiškiams, ir svečiams. Bet visų pirma – šiek tiek apie virtuvės dydį ir apie tai, kodėl įrengiant apšvietimą reikėtų nepagailėti […]

10 nebrangių būdų atnaujinti virtuvės interjerą

balandžio 1, 2019

Virtuvėje praleidžiame nemažai laiko, todėl norisi, kad interjeras būtų ne tik funkcionalus, bet ir stilingas. Deja, kartais įsigyti naujų baldų ir kardinaliai atnaujinti interjero tiesiog nėra galimybių, ypač gyvenant nuomojamame būste, kurio virtuvės baldai skaičiuoja nebe pirmą dešimtmetį. O ir ne paslaptis, kad kokybiški virtuvės baldai – vieni brangiausių. Norint įsigyti virtuvės baldus su visa […]

Renkamės klozetą. Mūsų patarimai 2019 metams

kovo 27, 2019

Klozetas, nesvarbu ar pakabinamas ar pastatomas, yra dar viena svarbi dalis vonios įrangos dėlionėje. Sparčiai atsirandant naujiems gamintojams, modeliams bei technologijoms mes nesuspėjame susekti, koks klozetas visgi vertas „aukso vidurio“ tarp kainos ir kokybės. Noriu priminti, jog neveltui yra tiek daug pasirinkimo įvairovės – tiesiog vieno daikto, tinkančio visiems nėra. Tačiau žinant iš ko galite […]

Darbo erdvė svetainėje. Kaip ją įrengti skoningai ir funkcionaliai?

kovo 9, 2019

Gyvenant nedideliuose namuose, bet tuo pačiu norint maksimaliai išnaudoti visas erdves ir pritaikyti jas savo poreikiams, tenka pasitelkti kūrybiškumą. Geriausia – paversti kambarius daugiafunkciais, tad jie tarnauja ne vienam tikslui. Svetainė nebėra vien ik vieta svečiams priimti: jose dažnai įkurdinami valgomojo stalai, erdvės poilsiui ir skaitymui bei, žinoma, darbo zona. O ir šiuolaikiniai žmonės vis […]

Renkamės vonios maišytuvą

kovo 3, 2019

Kaip išsirinkti maišytuvą voniai?   Iš pirmo žvilgsnio, išsirinkti maišytuvą voniai atrodo paprasta užduotis, todėl daugelis nesvarsto apie šį produktą iki pat paskutinės akimirkos, kuomet jau reikia jį montuoti. Tačiau pradėjus domėtis, kokį maišytuvą galite pasirinkti, paaiškėja, jog ne veltui santechnika yra gana komplikuotas reikalas ir tai liečia visus jos gaminius. Šiek tiek panaršius internete […]

SUSISIEKITE SU MUMIS

INFO@INTERJEROFABRIKAS.LT

 

REKLAMA

PLAČIAU...

 © 2018 visos teisės saugomos