Pagrindinis puslapis » Miegamojo interjeras

NAMŲ ERDVĖS

GAUKITE NAUJIENAS PIRMIEJI

Gerbiame Jūsų privatumą ir puikiai suprantame reklaminių brukalų problemą, todėl pažadame ir įsipareigojame turimais elektroniais paštais nesidalinti su trečiaisiais asmenimis bei pateikti tik naudingą Jums informaciją!

RASKITE
PROFESIONALĄ

Miegamojo interjeras

Miegamasis – tai jaukumo ir poilsio oazė, kurioje atmosfera turi būti šilta, maloni ir raminanti. Miegamojo projektavimas – daug išmonės ir žinių reikalaujanti veikla, todėl geriau vieną kartą investuoti ir susikurti jaukų miegamąjį, nei vėliau gailėtis dėl netinkamų sprendimų ir prasto poilsio.

Svetainėje Interjerofabrikas.lt rasite ne tik daugybę naudingų patarimų, bet ir kvalifikuotų specialistų, patarsiančių, kokie interjero sprendimai ir koks apšvietimas miegamajame labiausiai pasiteisintų Jūsų atveju, kokias apdailos medžiagas pasirinkti sienoms ir grindims, kokius baldus įsigyti, kaip interjerui suteikti jaukumo ir apskritai kaip susikurti erdvę, kurioje tiesiog būtų gera leisti laisvalaikį.

Specialistai visuomet omenyje turi visus nenumatytus atvejus ir pasiūlo kur kas funkcionalesnių sprendimų tiek taupantiems erdvę, tiek ir nežinantiems, kaip įrengti erdvų miegamąjį. Interjero dizainerių paslaugos itin praverčia, kai miegamajame reikia įrengti nedidelę darbo erdvę – pastatyti rašomąjį stalą ir sutalpinti segtuvus su dokumentais. Interjero dizaineriai pasiūlo įvairių sprendimų, pavyzdžiui, atskiria erdves širma arba parenka su erdve puikiai susiliejančius ir iš konteksto neiškrentančius baldus.

Miegamojo apšvietimas

Norint parinkti tinkamą apšvietimą miegamajame, dažnai bazinių žinių nepakanka, ypač jei jos apsiriboja vieno šviestuvo kabinimu kambario cente. Miegamajame apšvietimas turėtų būti išskaidytas, reguliuojamo intensyvumo, šviestuvai turėtų jaukiai išsklaidyti šviesą ir apšviesti esminius miegamojo elementus, pvz., lovą ar spintą. Patariama rinktis stalines lempas ant spintelių prie lovos, tinka pastatomieji šviestuvai. Taip pat svarbu pasirinkti šviestuvus su tinkamo atspalvio lemputėmis: miegamajame turėtų vyrauti gelsva šviesa, leidžianti atsipalaiduoti ir nuraminti mintis.

Šiltas ir jaukus miegamojo interjeras nebūtinai turi būti nykus ir nuobodus. Patyrę interjero dizaineriai, bendradarbiaujantys su „Interjero fabriku“, padės rasti akcentų, kurie miegamajam suteiktų daugiau charakteringumo, išskirtinumo bei šiuolaikiškumo.

miegamasis_kambarys

Miegamojo interjero sėkmės paslaptis – ryškūs ir skoningi akcentai

Įrenginėjant miegamąjį, nereikėtų bijoti ir ryškesnių spalvų: jei sienos dažomos baltai, o grindys – pilkšvo ar rusvo laminato, galima rinktis lovą spalvotu galvūgaliu, įsigyti ryškesnių audinių lovatieses, pagalvėles, įvairius smulkius interjero dekoro elementus. Erdvei švelnumo, minkštumo, jaukumo suteikia tekstilė, kilimai, užuolaidos, tad šių elementų gali būti gausiau nei kituose kambariuose. Norint sukurti patrauklią miegamojo erdvę, reikėtų nebijoti drąsesnių ir aštresnių interpretacijų.

Tinkamas erdvės planavimas

Kuriant miegamojo interjerą, labai svarbu tinkamai suplanuoti erdvę. Kartais pasirenkama per didelė lova, todėl sunkiai telpa kiti miegamojo baldai. Miegamajame nė vienas iš interjero elementų neturėtų trukdyti laisvai judėti, tad ieškokite sprendimų, galinčių padėti taupyti erdvę, pavyzdžiui, spintą stumdomomis durimis. Jeigu miegamajame mažai vietos, tuomet vietoj naktinės spintelės su stalčiais patogiau rinktis didesnę komodą. Ieškodami baldų miegamajam, visuomet atkreipkite dėmesį ne tik į jų grožį, bet ir į funkcionalumą, talpumą. Jei namuose nėra atskiros drabužinės, miegamajame būtina turėti talpią spintą.

MŪSŲ PINTEREST LOBYNAS

Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
20
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00
Pinterest Photo
00

SUKURKITE VIRTUALŲ PROJEKTĄ
PROGRAMOS, PADĖSIANČIOS JUMS REALIZUOTI IDĖJAS

Kuriant namų interjerą, nepamainoma pagalba tampa vizualizacijos programos. Jos padeda išpildyti idėjas, o vaizduotėje esantys interjero vaizdiniai tampa realūs. Su vizualizacijos programomis galima ne tik atvaizduoti, tai ką norite turėti namų erdvėje, tačiau taip pat su jomis galima atrasti daromas klaidas. Galbūt turite šaunią idėją, tačiau ji nėra tinkama Jūsų turimai erdvei.

Žemiau pateikiame sąrašą programų, kurios padės namų interjero kūrime. Suprantame Jūsų laiko stoką, tačiau jei visgi nusprendėte įrengti namus patys, naudokitės Jums suteikiamomis galimybėmis ir palengvinimais. Programų sąrašas nėra baigtinis, todėl jei žinote labai patogią ir gerą programą - mielai lauksime Jūsų pasiūlymų.

Planner 5D

Tikriausiai tai vienas iš geriausiai išvystytų projektų. Lietuvių gaminys, suteikiantis galimybę kurti erdvinį namų (ir ne tik!) dizainą. Su programa lengva suplanuoti kambarius iki smulkiausių detalių (įskaitant laiptus, pertvaras bei langus). Vienas iš privalumų - naudotis programa galima nemokamai, taip pat naudotis jau sukurtais ruošiniais.
Mokama versija turi platesnį interjero detalių pasirinkimą. Įvertinę turimą kiekį detalių, savo kataloge, manome, jog kaina (šiai dienai) yra prieinama (30d. priėjimas - €9.99, 12mėn. - €19.99, neribotas priėjimas - €29.99)

Roomstyler

Nors internetinėje svetainėje rasite instrukcijas, kaip naudotis programa, ji mums pasirodė sudėtingesnė, lyginant su Planner 5d. Nepaisant laiko, kurį teks praleisti mokinantis kaip teisingai naudotis programa, galite sukurti įvairiaspalvius namų interjerus su gausybe detalių. Taip pat galima pasisemti įdėjų iš kitų sistemos naudotojų, sukurtų ineterjerų.
Norint gauti pilną funkcionalumą, reikia sukurti naują sistemos vartotoją. Galima dalyvauti ir rengiamuose konkursuose (žinoma, tam, kas turi laiko).

Išsirinkte gyvatuką - Terma Heat

Deje, tai tik vienas rankšluosčių džiovintuvų gamintojas, tačiau negalėjome nepasidalinti jo įgyvendintais sprendimais. Turėdamas itin platų modelių, spalvų ir dydžių pasirinkimą, gamintojas gali pasiūlyti ir vizualizacijos programėlę, kurioje ne tik galite apžiūrėti visas spalvas ir variantus, tačiau sumodeliuoti ir namų erdvės vaizdą su gyvatuku.

Ikea Planner įrankiai

Ar vartydami IKEA katalogą, pagalvojote, jog įdomu būtų pamatyti kaip dera vienas produktas su kitu? Žinoma, tai įmanoma su pačios Ikea sukurtu įrankiu.

Siauresnės galimybės bei skurdi naudotojo sąsaja, tačiau jei projektuojate ekonominį būsto variantą yra viena patraukli funkcija - galite sudėlioti produktus ir matyti bendrą pirkinių sumą. Deja, radome tik Jungtinių Amerikos valstijų rinkai skirtą funkciją. Tačiau preliminariai vistik galima paskaičiuoti Jūsų suprojektuoto būsto kainą.

Villeroy & Boch vonios kambario planuotojas

Vos keliais žingsniais galite pradėti savo svajonių vonios kambario planavimą! Itin lengvas naudojimas, gausybė produktų. Didesnis trūkumas - nedidelis pasirinkimas produktų, o tie produktai tik vieno gamintojo (žinoma!). Tačiau vistik tai puikus įrankis, norintiems ir turintiems bent šiek tiek laiko, išdėlioti pagrindinius vonios kambario elementus ir pažiūrėti ar išpildytos idėjos, vizualiai patraukliai atrodo.

villeroy_boch_planuotojas

Duravit vonios kambario planuotojas

Tai analogiškas sprendimas iš sekančio vonios įrangos gamintojo (milžino). Labai panašūs sprendimai bei itin lengvi žingsniai norint sukurti vonios interjerą. Vėlgi, produktai tik Duravit, tačiau iš gausybės jų gaminamos produkcijos galėsite atrasti sau patrauklius modelius. Sukūrus ką nors įspudingo, galėsite ieškoti alternatvyvių produktų, o galbūt susigundysite (kas žino...) įsigyti kokybišką vokišką santechniką iš Duravit.

SUSISIEKITE SU MUMIS

INFO@INTERJEROFABRIKAS.LT

 

REKLAMA

PLAČIAU...

 © 2018 visos teisės saugomos