UAB "Krosnys ir Krosnelės"

P.Lukšio g.32, Vilnius LT08222

UGNIS-GYVENIMUI-LOGO

Veikla


Židinių ir krosnelių salonas bei el.parduotuvė

Paieškos žodžiai


židiniai, krosnelės.

Konsultacijos. Išsirinkti krosnį, židinį krosnelę iš gausios įvairovės nėra paprasta, kiekvienas gaminys turi savo specifiką, todėl mūsų specialistai išklausys Jūsų poreikius ir padės išsirinkti pačią tinkamiausią iš visų.

Atvežimas ir užnešimas. Krosnies, židinio ar krosnelės įsigijimas turėtų būti maloni ir džiugi patirtis. Patikėkime transportavimo rūpesčius ir užnešimą mums. Mes galime organizuoti šią paslaugą.

Dizainerio paslaugos. Paprastai krosnis, židinys ir krosnelė yra įrengiami jau savitą interjerą turinčiose erdvėse. Mūsų dizaineriai, išklausę Jūsų vizijas, patars, koks sprendimas būtų harmoningiausias ir stilingiausias.

Pajungimas. Krosnis, židinys ir krosnelė yra susiję su saugumu, todėl geriausia, jei gaminį pajungia profesionalai, išmanantys savo darbą. Turime patikimus aukštos kvalifikacijos meistrus, kuriuos rekomenduosime Jums. Jie gali užkurti gaminį pirmą kartą ir aptarti su Jumis dėl garantinės priežiūros.

KROSNELĖS, ŽIDINIAI IR KROSNYS AUKŠTO ENERGINIO EFEKTYVUMO KLASĖ A+ NAMAMS.

Galime Jums pasiūlyti danų, belgų, vokiečių gamintojų aukštos kokybės išskirtinio dizaino židinius, krosneles, krosnis ir įvairius aksesuarus: malkines, įrankius, pajungimo vamzdžius, plienines ar stiklines grindų plokštes, kitus priedus židinių, krosnelių ir krosnių naudojimui bei priežiūrai.

Per savo veiklos laikotarpį sukaupėme didelę praktinę patirtį, todėl pagrindinis mūsų tikslas – maksimaliai padėti klientams įsirengti namuose židinį, krosnelę ar puošnią krosnį. Šiltas ir nuoširdus kolektyvas suteiks konsultacijas ir pardavimo paslaugas, teiks garantinę priežiūrą, sėkmingai išspręs visus Jūsų rūpimus klausimus, pasiūlys aukštos kvalifikacijos sertifikuotus instaliavimo meistrus, architekto – dizainerio konsultacijas, apdailininkus ir kaminų specialistus.

Kiekvienas žmogus, svajojantis apie saugią ir individualią ugnį savo namuose, visada yra laukiamas ir maloniai kviečiamas apsilankyti UAB „Krosnys ir Krosnelės“ salone Vilniuje, Domus Galerijoje.

REKVIZITAI
Indrė Liktoravičienė
Ind. Veiklos nr. 945711
+370 646 53924
info@interjerofabrikas.lt

 

REKLAMA

Sužinoti plačiau

 

SEKITE MUS