logo_laikasnamams

Kontaktai


Taikos pr. 141 C korpusas
LT-51132 Kaunas
Įmonės kodas 303017125
PVM mok. k. LT100007596213

www.laikasnamams.lt - orientuota į pridėtinės vertės kūrimą klientams, kurie įsirenginėja arba atnaujina savo namus. Mes ne tik parduodame daiktus, tačiau konsultuojame bei padedame pilnai sukomplektuoti reikiamas prekes, kurios būtinos Jūsų namų įrengimui. Mes užtikriname daiktų sandėliavimą bei savalaikį, pagal kliento poreikius laike išdėstytą, prekių pristatymą.

www.laikasnamams.lt asortimentas. Pas mus Jūs rasite platų, patikrintų gamintojų, aukštos kokybės santechnikos, buitinės technikos bei virtuvės įrangos prekių pasirinkimą.

Garantijos. Pas mus parduodamos prekės yra tiekiamos tik iš oficialių gamintojų atstovų ir platintojų Lietuvoje. Dėl to pas mus įsigytos prekės yra orginalios ir turi oficialias, ne trumpesnes kaip 2 metų gamintojo garantijas.

Atstovauja gamintojų produkciją


Baltijos Brasta, Ravak, Kyma , Franke, Hansgrohe, Grohe, Geesa, Kame, Laufen, Tece, Viega, Villeroy & Boch, Duravit, Ifo, Gustavsberg.

Produkcija


Dušo kabinos, vonios, virtuvinės plautuvės, maišytuvai, dušo sistemos, masažinės vonios sistemos, praustuvai, potinkiniai rėmai, latakai, buitinė technika.

talk

Profesionalios konsultacijos

safety

Gamintojų garantijos

social-care

9 metų patirtis

Vaizdo įrašai


Specialūs pasiūlymai el. parduotuvėje


Klientų atsiliepimai


Rasa Didžiulienė

Visų pirma noriu pabrėžti, jog ši įmonė sugebėjo pasiūlyti žemiausią FRANKE kriauklės kainą iš visų kitų įmonių. Prieš pirkdama pasiskaičiau atsiliepimus, pagal kuriuos susidariau įspūdį, kad įmonė yra tikrai patikima ir į savo darbą žiūrinti rimtai. Tuo įsitikinau pati. Dėl žmogiškos klaidos gavau kriauklę su defektais. Tą akimirką truputį nusivyliau, tačiau ši įmonė man nė akimirkos neleido sudvejoti, jog jos reputacija yra gera ne veltui. Jos darbuotojai atsiprašė, iškart atsiuntė kurjerį, kuris paėmė gautą kriauklę, dažnai mane informuodavo apie kiekvieną problemos sprendimo žingsnį ir asmeniškai pasirūpino, kad per 10 darbo dienų gaučiau tikrai idealios būklės plautuvę, kurią patikimai supakavo, iš anksto atsiuntė nemažai jos nuotraukų, kad matyčiau, jog gausiu tikrai kokybišką produktą ir šiandien aš džiaugiuosi tikrai idealiu produktu bei profesionaliai į savo darbą žiūrinčių darbuotojų aptarnavimu. Todėl labai rekomenduoju čia pirkti ne tik dėl mažų kainų, bet ir greito, supratingo ir žmogiško problemų sprendimo, jei netyčia tokių iškiltų!

Sekite Laikasnamams.lt !


laikasnamams

REKVIZITAI
Indrė Liktoravičienė
Ind. Veiklos nr. 945711
+370 646 53924
info@interjerofabrikas.lt

 

REKLAMA

Sužinoti plačiau

 

SEKITE MUS