Prenumeruokite mus!
Patarimai, Naujienos, Idėjos, Partnerių pasiūlymai, Parodų informacija!

Santechnika

Baldai interjere atlieka net kelias funkcijas – leidžia patogiai atlikti kasdienes veiklas, ilsėtis, susidėti daiktus, papuošia namus. Tam, kad baldai ilgai atrodytų it nauji, labai svarbi jų kokybė, todėl Interjerofabrikas.lt kviečia rasti patikimiausius kokybiškų baldų gamintojus ir tiekėjus.

Šiuolaikiniai žmonės, rinkdamiesi baldus, turi kaip niekad daug galimybių: baldus galima užsisakyti iš gamintojų pagal individualius užsakymus, įsigyti baldų salonuose ar elektroninėse parduotuvėse. Baldai internetu – itin populiarūs, tačiau vaizdas kompiuterio ekrane ir realybėje gali gana ženkliai skirtis.

Baldų pasirinkimo kriterijus lemia keli svarbūs dalykai: kokius baldus perkame, kiek esame pasiruošę investuoti ir kiek dažnai jais naudosimės. Pavyzdžiui, vieno tipo baldų ieškosime namams, kitokio – sodo nameliui.

Kokybiški baldai turėtų būti tvirti, sunkūs. Reikėtų vengti iš medienos drožlių plokščių pagamintų baldų ir baldų aliuminio rėmais. Visuomet pasitvirtinantis pasirinkimas – patvarūs, ilgai tarnaujantys baldai medine konstrukcija.

  • Kaip turėtų būti pasirenkami svetainės baldai? Minkštuosius baldus rekomenduojama apžiūrėti baldų salone bei būtinai išbandyti, ar ant šių baldų patogu sėdėti. Minkštuosius baldus pirmiausia reikia rinktis ne pagal grožį, bet pagal patogumą ir praktiškumą. Kad ir kaip gražiai atrodo šviesaus audinio sofos ar svetainės kampai, tačiau turintiems gyvūnų ar mažų vaikų šis pasirinkimas nebus praktiškiausias. Gana universalus variantas – odiniai svetainės baldai.
  • Virtuvės baldai dažniausiai gaminami pagal individualų užsakymą, nes taip optimaliai išnaudojamas visas virtuvės komplektui numatytas plotis ir aukštis, galima realizuoti daugybę idėjų.
  • Miegamojo baldai turėtų būti pasirenkami tokia tvarka: lova, spinta, kiti baldai. Jie turi teikti visapusį komfortą.

Nesvarbu, ar domina svetainės, miegamojo, virtuvės ar vaikų kambario baldai, jie turėtų būti nepavaldūs laikui, t. y. nereikėtų rinktis konkretų sezoną madingos labai ryškios spalvos baldų ir pan. Reikėtų pabandyti įsivaizduoti, ar ši baldo forma, siluetas taip pat patiks ir po 5, 10 ar net 15 metų.

Interjerofabrikas.lt dizaineriai pataria: norint, kad interjeras nebūtų toks, kaip visi, reikėtų ieškoti baldų, turinčių kokių nors netikėtų detalių: tai gali būti įdomios rankenėlės, kojelės ar išskirtinis gobelenas. Svarbiausia suderinti stilių ir praktiškumą.

REKVIZITAI
Indrė Liktoravičienė
Ind. Veiklos nr. 945711
+370 646 53924
info@interjerofabrikas.lt

 

REKLAMA

Sužinoti plačiau

 

SEKITE MUS