BALDŲ GAMINTOJAI, PARDAVĖJAI

KAUNAS

Renkame įmones ir ruošiame informaciją! Netrukus atrasite pačius geriausius profesionalus savame mieste.

VILNIUS

Kuria funkcinius baldus, kurie puikiai susidoroja su šiandienos mažų erdvių iššūkiais.

KLAIPĖDA

Renkame įmones ir ruošiame informaciją! Netrukus atrasite pačius geriausius profesionalus savame mieste.

ŠIAULIAI

 

Baldų kalvė - Nestandartinių baldų gamyba ir ne tik!

PANEVĖŽYS

Renkame įmones ir ruošiame informaciją! Netrukus atrasite pačius geriausius profesionalus savame mieste.

VISA LIETUVA

Tobula linija - Skandinaviško stiliaus baldai protingomis kainomis.

KITOS SRITYS

Dušo trapas ar latakas?

birželio 19, 2019

Dušo latakas ar dušo trapas – tai vandens drenažo sistema, reikalinga, tiek dušo tiek pačios vonios kambario zonoje. Tiesa, lietuvoje dar kiek neįprastai žiūrima į […]

Susipažinkite – industrinis stilius

birželio 19, 2019

Industrinį stilių interjere galime sieti su pramonės revoliucija, demokratija, laisve, miestų suklestėjimu bei, žinoma, loftais, kuriuose atgimė modernūs gyvenamieji būstai. Industrinio stiliaus interjere vyrauja šaltos, […]

BALDAI

Baldai interjere atlieka net kelias funkcijas – leidžia patogiai atlikti kasdienes veiklas, ilsėtis, susidėti daiktus, papuošia namus. Tam, kad baldai ilgai atrodytų it nauji, labai svarbi jų kokybė, todėl Interjerofabrikas.lt kviečia rasti patikimiausius kokybiškų baldų gamintojus ir tiekėjus.

Šiuolaikiniai žmonės, rinkdamiesi baldus, turi kaip niekad daug galimybių: baldus galima užsisakyti iš gamintojų pagal individualius užsakymus, įsigyti baldų salonuose ar elektroninėse parduotuvėse. Baldai internetu – itin populiarūs, tačiau vaizdas kompiuterio ekrane ir realybėje gali gana ženkliai skirtis.

Baldų pasirinkimo kriterijus lemia keli svarbūs dalykai: kokius baldus perkame, kiek esame pasiruošę investuoti ir kiek dažnai jais naudosimės. Pavyzdžiui, vieno tipo baldų ieškosime namams, kitokio – sodo nameliui.

Kokybiški baldai turėtų būti tvirti, sunkūs. Reikėtų vengti iš medienos drožlių plokščių pagamintų baldų ir baldų aliuminio rėmais. Visuomet pasitvirtinantis pasirinkimas – patvarūs, ilgai tarnaujantys baldai medine konstrukcija.

  • Kaip turėtų būti pasirenkami svetainės baldai? Minkštuosius baldus rekomenduojama apžiūrėti baldų salone bei būtinai išbandyti, ar ant šių baldų patogu sėdėti. Minkštuosius baldus pirmiausia reikia rinktis ne pagal grožį, bet pagal patogumą ir praktiškumą. Kad ir kaip gražiai atrodo šviesaus audinio sofos ar svetainės kampai, tačiau turintiems gyvūnų ar mažų vaikų šis pasirinkimas nebus praktiškiausias. Gana universalus variantas – odiniai svetainės baldai.
  • Virtuvės baldai dažniausiai gaminami pagal individualų užsakymą, nes taip optimaliai išnaudojamas visas virtuvės komplektui numatytas plotis ir aukštis, galima realizuoti daugybę idėjų.
  • Miegamojo baldai turėtų būti pasirenkami tokia tvarka: lova, spinta, kiti baldai. Jie turi teikti visapusį komfortą.

Nesvarbu, ar domina svetainės, miegamojo, virtuvės ar vaikų kambario baldai, jie turėtų būti nepavaldūs laikui, t. y. nereikėtų rinktis konkretų sezoną madingos labai ryškios spalvos baldų ir pan. Reikėtų pabandyti įsivaizduoti, ar ši baldo forma, siluetas taip pat patiks ir po 5, 10 ar net 15 metų.

Interjerofabrikas.lt dizaineriai pataria: norint, kad interjeras nebūtų toks, kaip visi, reikėtų ieškoti baldų, turinčių kokių nors netikėtų detalių: tai gali būti įdomios rankenėlės, kojelės ar išskirtinis gobelenas. Svarbiausia suderinti stilių ir praktiškumą.

SUSISIEKITE SU MUMIS

INFO@INTERJEROFABRIKAS.LT

 

REKLAMA

DETALIAU