INTERJERO FABRIKAS.
Tai erdvė, kurioje susitinka statytojai, dizaineriai, architektai, pardavėjai ir namų savininkai bendram tikslui - sukurti namus. Esame komanda, surinkta iš įvairių specialistų, kuriančių šią erdvę, jog atrastumėte viską, ko reikia įsirenginėjant namus. Nuo idėjos iki specialisto pagalbos.
Dirbdami šioje srityje sukaupėme žinių bagažą, kuriuo norisi pasidalinti. Žinome Jūsų rūpesčius įsirenginėjant namus, suprantame laiko stoką pasidomėjimui naujovėmis...O viskas keičiasi su tokiu pagreičiu.

Kurti namus – tai ne tik statyti namą. Kad namas virstų namais, kartais reikia visai nedaug: matyti ir girdėti, kuo ir kaip gyvena namiškiai. Laikyti savo sūnų – nors jam tik penkeri – sau lygiu. Paklausti, ko jis nori. Kartais iš mažo žmogaus mes galime išmokti daugiau nei iš išminčiaus. Galbūt iš pasakos išminties, pasakytos tyliu mamos balsu, jis būdamas suaugęs, vis dar sem­sis tvirtybės? Ar ne geriau maži, bet šilti ir jaukūs namai? Namai, kurių akys sklidinos meilės ir supratimo? Tokie namai nuolat kvies pareiti.

SUSISIEKITE SU MUMIS

INFO@INTERJEROFABRIKAS.LT

 

REKLAMA

PLAČIAU...

 © 2018 visos teisės saugomos